Versus

Czas na starcie tytanów. Oczywiście nie zobaczycie tu walk MMA czy też starć gladiatorów. Znajdziecie tu jednak coś równie fajnego. To właśnie wy wybierzecie zwycięzcę. Czas jednak powiedzieć, co tak naprawdę kryje się pod tą nazwą. Będę tu umieszczał ankiety, w których będziemy wybierać najciekawszą okładkę, najlepszego pisarza czy tez najlepszy film. Tutaj to od was będzie zależało, kto zostanie numerem jeden. Jeżeli macie ciekawe pomysły na ankiety, wpiszcie je w komentarzach (najlepiej na tej stronie).

Pod tym tytułem ukrywa się nowa inicjatywa będąca rozszerzeniem tej kategorii. Co dwa tygodnie (w poniedziałek) będę umieszczał wpis, w którym do wyboru dam dwie luźno powiązane ze sobą pozycje książkowe, pisarzy, filmy i tym podobne. Głosy będzie można oddawać do czasu umieszczenia następnego starcia, po czym ankieta zostanie zamknięta, a zwycięzca wybrany. Życzę wszystkim miłej zabawy.

Spis ankiet:

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...