Tryb noc/dzień

31 sierpnia 2015

Versus No. 31

4
W historii kina wielokrotnie spotkaliśmy się z najróżniejszymi wizerunkami kobiet. Przedstawiane były, jako kochanki, żony, matki, ale również wojowniczki. Udowadniając tym samym, że potrafią tak samo jak mężczyźni walczyć o to, na czym im zależy. W dzisiejszym starciu zmierzą się dwie przedstawicielki płci pięknej, które wielokrotnie na wielkim ekranie pokazywały, iż stwierdzenie „słaba płeć” ich nie dotyczy. W lewym narożniku równie piękna, co niebezpieczna poszukiwaczka skarbów Lara Croft, w którą wcieliła się oczywiście Angelina Jolie. Za przeciwniczkę ma nie, kogo innego jak Marvelowską Czarną Wdowę, obdarzoną nadludzkimi umiejętnościami Lucy, czyli Scarlett Johansson. Dwie aktorki łamiące stereotypy i tylko jedno miejsce na podium. To właśnie od Was zależy, która z nich założy koronę Królowej Kina Akcji. Oddajcie swój głos już dzisiaj i niech wygra lepsza aktorka.

Głosować można do niedzieli 13 września do godziny 23.59


Zwycięzca:

Angelina Jolie (71% głosów )

Scarlett Johansson (29% głosów )

4 komentarze:

 1. Bardzo wyrównana walka, głos oddałam w końcu na Angelinę, bardziej dlatego że Johanson nie podobała mi się w Lucy. Za to lubię ją jako Czarną Wdowę.
  Masz u mnie nominację do LBA > http://magiel-kulturalny.blogspot.com/2015/09/32-liebster-blog-award-4-8.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje za nominację :) mam małe zaległości w tej kwestii ale postaram się jakoś to nadrobić :) i to jak najszybciej :)

   Usuń
 2. Lucy. Bo Angelina, wbrew marketingowi, wcale taką dobrą aktorką nie jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za oddanie głosu :)

  OdpowiedzUsuń