Tryb noc/dzień

8 czerwca 2015

Versus No. 25

4
Wiele jest książek przedstawiających postapokaliptyczną rzeczywistość, w której nieletni bohaterowie muszą szybko dorosnąć, żeby stawić czoła zadaniom, które przygotował dla nich los. Tylko niektóre z nich mają szansę pojawić się na wielkim ekranie. Czym się wyróżniają? Oryginalną historią? Mało prawdopodobne. Ciekawymi bohaterami? Tym bardziej nie.
Mają jednak w sobie to coś, co sprawia, że miliony czytelników zakochały się w tych opowieściach. Dlatego właśnie dwie z nich pojawią się na dzisiejszym ringu. Nie będę ich opisywał, bo to zbyteczne. Wielu z Was zna pewnie oba tytuły na pamięć. Tak więc w lewym narożniku, rządzące się własnymi prawami Igrzyska śmierci wraz z trenerką Suzanne Collins. Naprzeciw nich stanęła gwiazda ostatnich miesięcy, Niezgodna przygotowana do walki przez Veronicę Roth. To od Was zależy, która trylogia wygra. Pamiętajcie, zwycięzca może być tylko jeden. Nie zastanawiajcie się długo, oddajcie swój głos już dzisiaj i niech wygra najlepsza powieść.

Głosować można do niedzieli 21 czerwca do godziny 23.59


Zwycięzca:

Suzanne Collins - Igrzyska Śmierci (85% głosów )

Veronica Roth - Niezgodna (15% głosów )

4 komentarze:

 1. Zagłosowałam na Igrzyska, ponieważ Niezgodnej jeszcze nie przeczytałam. Ale wszystko przede mną :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście "Igrzyska". Chociażby z tego względu, że "Niezgodna" to jedna wielka pomyłka. Następnym razem proszę o coś, nad czym serio musiałabym się zastanowić ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę przyznać że takiej oceny "Niezgodnej" jeszcze nie widziałem :) ale coraz bardziej mnie ona interesuje :) sam muszę się przekonać ile jest tak naprawdę warta.

   Usuń