Tryb noc/dzień

6 lipca 2015

Versus No. 27

4
W ostatnim czasie moje czytelnicze i serialowe podboje regularnie zahaczają o baśnie. Jedne pozycje są mniej, inne bardziej wierne pierwowzorowi. Dlatego właśnie w dzisiejszym starciu, wezmą udział dwa seriale porządnie czerpiące z tych niezwykłych opowieści, wprost z naszego dzieciństwa.
W lewym narożniku „Grimm”, pełna mroku oraz niezwykłych walk historia, w której zobaczymy prawdziwe oblicze książkowych postaci. Na przeciw niego „Dawno, dawno temu”, czyli jak Śnieżka, Czerwony kapturek oraz reszta ekipy daje sobie radę w XXI wieku. Wiem, że oddanie głosu nie będzie proste. Obie produkcje maja wiele do zaoferowania. Pamiętajcie jednak zwycięzca może być tylko jeden. Nie zwlekajcie. Oddajcie swój głos już dzisiaj i niech wygra lepszy serial.

Głosować można do niedzieli 19 lipca do godziny 23.59


Zwycięzca:

Dawno, dawno temu (57% głosów )

Grimm (43% głosów )

4 komentarze:

 1. Oglądałam oba, jednak z Grimma zrezygnowałam już w pierwszym sezonie. OUaT górą ! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coraz bardziej mnie kordzie żeby wrócić do OUaT :)

   Usuń
 2. Oglądałem oba seriale. Przy Grimmie wytrzymałem ze dwa sezony i być może wrócę do tego serialu. Szczególnie teraz gdy nie ma za bardzo co oglądać. Jest to typowy serial o urban fantasy z twistem. Za to Once Upon a Time nie polecam. Wieje nudą już od pierwszego odcinka, a widziałem ich chyba 3. Nudne jak telenowela gdzie nic się nie dzieje. Już chyba więcej jest akcji w na wspólnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę się z tobą zgodzić :) chociaż może początkowe odcinki są dość spokojne :) przychodzi jednak pora że wszystko się rozkręca :) akcja nabiera tempa :) trzeba jednak być cierpliwym :)

   Usuń