Tryb noc/dzień

28 marca 2016

Versus No. 46

2
Dzisiejsze starcie będzie miało jak najbardziej rockowy charakter. Na naszym ring, chociaż w ich przypadku bardziej pasowałaby scena, zmierzą się dwa zespoły, które już od wielu lat władają sercami milionów polaków. Łączy je rodzaj granej muzyki oraz to, iż oba powstały w latach 70 ubiegłego wieku. W lewym narożniku słynąca z takich hitów jak Bal Wszystkich Świętych, Takie Tango oraz Twoje Radio, Budka Suflera. Naprzeciw nich nie, kto inny jak Perfect, którego najbardziej znane utwory to Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło oraz Autobiografia. Wiem, wybór nie będzie łatwy. Oba zespoły zasłynęły swoją ponadczasową muzyką. Jednakże zwycięzca może być tylko jeden. Oddajcie swój głos już dzisiaj i niech wygra lepszy zespół.

Głosować można do niedzieli 10 kwietnia do godziny 23.59


Zwycięzca:

Perfect (56% głosów )

Budka Suflera (44% głosów )

2 komentarze:

 1. To był trudny wybór, ponieważ oba zespoły były moimi ulubieńcami kilkanaście lat temu, kiedy mój gust muzyczny zaczynał się kształtować. Do dziś gdzieś w szafie pewnie leży kaseta Budki Suflera, której namiętnie słuchałam. Byłam też na pożegnalnym koncercie Budki na Przystanku Woodstock dwa lata temu i chyba do końca życia będę wspominać Jolkę wykrzyczaną przez tłum https://www.youtube.com/watch?v=NpZHBMjyzN0

  Dlatego wygrywa jednak Budka Suflera.

  Znałam na pamięć (pewnie do dziś pamiętam) piosenki Perfectu, a najbardziej te kilka, które wymieniłeś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To musiało być coś wspaniałego :) widziałem filmik na youtubie i tych ludzi żaden współczesny zespół nie porusza, aż tak tłumów :) Piosenki Perfectu same wpadały w ucho :) ciężko je zapomnieć :) dosadne ale za razem proste i wzruszające :)

   Usuń