Tryb noc/dzień

7 lutego 2013

Skarby Montezumy 3

2
Wielu z was (jeżeli nie wszyscy) grało pewnie kiedyś w jedną z wielu dostępnych gier w stylu połącz trzy gdzie głównym zadaniem było łączenie w poziomie lub pionie takich samych obiektów. Ja sam jestem wielbicielem takich gier i wiele z nich przeszło przez moje ręce. Jest jednak gra, która wybija się ponad wszystkie mowa tu oczywiście o trzeciej części „Skarbów Montezumy”.

Czemu ta gra jest taka wyjątkowa pewnie zapytacie? Odpowiedz jest prosta moim zdaniem daje całkowicie nowy wymiar grania. Posiada dwa tryby gry, pierwszy to Przygoda gdzie łatwo zdobywa się punkty i bonusy, drugi to tryb Ekspert, zainteresują się nim wszyscy wielbiciele szybkiego tępa. Nie ważne, który tryb wybierzecie przeniesiecie się do wspaniałych ruin gdzie głównym zadaniem będzie zdobywanie skarbów. Do przejścia jest 160 poziomów na przejście, których będzie potrzeba wielu godzin. Ale to nie wszystko do tego są 42 mini gry, 22 trofea oraz masa ulepszeń, które urozmaicą rozrywkę. Nie myślcie jednak, że uda wam się przejść każda planszę za pierwszym razem. O nie. Im dalej tym trudniej. Macie tylko minutę na zdobycie np. miliona punktów nie jest to łatwe jednakże z pomocą przychodzą wam odblokowywane i ulepszane totemy, które niszczą, podmieniają lub ładują kamienie niesamowitą mocą. To jednak nie wszystko, co dają totemy.

„Skarby Montezumy 3” świetnie podpasują wszystkim wielbicielom tego rodzaju gier oraz każdemu, komu podobały się wcześniejsze części. Znakomita grafika, świetny dźwięk oraz wspaniała grywalność sprawiają, że nie odejdziecie od niej przez długie godziny. Poczuj się jak Indiana Jones i odnajdź wielki skarb. Jeżeli chcecie się przekonać sami, ze strony www.alawar.pl można ją pobrać i grać przez pół godziny całkowicie za darmo.

To wersja online:

2 komentarze:

  1. Na pewno dobra gra na nudę, aczkolwiek grywałam w lepsze "trzy w jednej lini". Plusem na pewno jest to, że można ulepszać moce. A co do recencji gry to na pewno mnie zachęciłeś do zbadania tej gry.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od tej gierki nie oderwiesz się zbyt szybko :)

    OdpowiedzUsuń