Tryb noc/dzień

O mnie

Najwyższa pora żebym się przedstawił. Jestem Paweł, rocznik ’88, niestety. Blog ten początkowo miał powstać z trochę innych powodów niż umieszczanie na nim recenzji książek, filmów oraz pisaniu o ulubionej muzyce. Moje początki blogowania sięgają roku 2012, kiedy to chciałem nauczyć się obsługi wordpressa. Z czasem jednak pisanie bloga zaczęło sprawiać mi coraz więcej przyjemności. Dlatego stało się to moją codziennością oraz świetnym sposobem na oderwanie się od nudnej, szarej rzeczywistości.

Z wykształcenia jestem informatykiem, z zamiłowania molem książkowym. Jak zauważycie po blogu głównie czytuję fantastykę, ale nie pogardzę też jakimś dobrym kryminałem czy też literaturą popularno-naukową. Lubię czytać o dawnych kulturach i ich wierzeniach oraz o uzbrojeniu, które ciężko dostrzec w dzisiejszej armii.

Nie lubię o sobie mówić, bo jestem osobą skromną i dość wygadaną po dłuższym poznaniu. Jeżeli chcecie się o mnie czegoś dowiedzieć albo porozmawiać na ciekawe tematy zapraszam do kontaktowania się ze mną drogą e-mailową albo przez fanpage.

Ukryj widgety

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz