Tryb noc/dzień

31 lipca 2018

Zapowiedzi – Sierpień 2018

4
Połowa wakacji już za nami. Na szczęście drugie tyle przed nami. Mimo, że pogoda nas nie rozpieszcza i naprzemiennie funduje niemiłosierny skwar albo deszcze to i tak zawsze znajdzie się okazja, żeby coś dobrego przeczytać. Nadchodzący miesiąc pod tym względem będzie bardzo obfity. Księgarnie będą dosłownie pękać od nowości. Wśród najciekawszych znajdziemy dość intrygującą serię Kroniki Riyrii niejakiego Michaela J. Sullivana. Dodatkowo wielbicieli Anety Jadowskiej zainteresuje najnowsze jej dzieło Diabelski Młyn będący już trzecim tomem o przygodach Nikity. Jeżeli lubicie twórczość Katarzyny Bereniki Miszczuk może Was zaciekawiać Druga szansa. Będziemy mieli również możliwość przenieść się do Fabrycznej Zony za sprawą Sławomira Nieściura i jego książki Do zobaczenia w piekle. Na szczęście przed upałem będzie można się również skryć w kinie, a tam spotkamy chociażby Ant-Mana i Osę. Dodatkowo dowiemy się Jak zostać czarodziejem oraz poznamy Niesamowitą historię Wielkiej Gruszki. Wielbicieli historii natomiast zainteresować mogą dwie pozycje, 303. Bitwa o Anglię oraz Dywizjon 303. Historia prawdziwa. Mam tylko nadzieję, że filmy te nie będą sobie zaprzeczać. Na koniec powiem tylko jedno. Myślcie pozytywnie i cieszcie się z Wakacji.

PS. Postanowiłem również dodać coś dla wielbicieli komiksów. Dlatego od teraz znajdziecie tutaj również kilka komiksowych propozycji.


Literatura:


   

Komiksy:Filmy:


4 komentarze:

 1. Znalazłam kilka propozycji w sam raz dla mnie, jednak obawiam się, że mój portfel tego nie wytrzyma ;) Komiksy też lubię, a Lucky Luke kojarzy mi się z dzieciństwem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trzeba księgarnie omijać albo wymyślić jakieś święto obdarowywania mola książkowego :) uwielbiam Lucky Luke'a :)

   Usuń
 2. Najbardziej ciekawi mnie "Wieża koronna" oraz kontynuacje, jeżeli pierwszy tom okaże się tak dobry :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie mnie strasznie te okładki przyciągnęły :) z tego co się dowiedziałem fabularnie też ciekawie się zapowiada :)

   Usuń