Tryb noc/dzień

17 sierpnia 2013

Zapowiedzi – Wrzesień 2013

4
Miesiąc wrzesień ma nam wiele do zaoferowania, jeżeli chodzi o zapowiedzi książkowe jak i filmowe. W tych pierwszych znowu pojawi się wiele książek o wampirach m.in. Poszukiwany: żywy lub nieumarły, Magia indygo czy też Błękitnokrwista wampirzyc. Ja najbardziej jednak czekam na trzecią i ostatnią część Dziewiątego maga pt. Dziedzictw. Chociaż trochę się jej obawiam. Wśród filmów w oko mi wpadło Turbo oraz To już jest koniec.

Książki:


Filmy:

4 komentarze:

 1. AC Porzuceni leży u mnie na półce już od dawna, w wersji angielskiej. Całkiem o niej zapomniałem, tak jak chciałbym zapomnieć o grze, na której oparta jest historia książki. Niestety, wydarzyło się i nie można zapomnieć jak kiepską grą było AC 3.
  Ta gra sprawiła, że całkiem przestałem czekać na kolejne części.
  Ja głupi, kupiłem edycję specjalną tego badziewia. Nigdy więcej zamówień przedpremierowych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętaj że człowiek uczy się na błędach :) może uda ci się komuś ja odsprzedać :) tylko pamiętaj o wychwaleniu jej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O tej grze za wiele dobrego nie da się powiedzieć. Tak jakby zabrakło nagle ludzi, którzy zrobili poprzednie dobre gry w serii(AC II, Brotherhood). Nie, nie sprzedam jej, jak bardzo bym jej nie lubił, jestem w jakimś stopniu kolekcjonerem, a to jest zwieńczenie historii Desmonda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem cię :) a co do edycji to już jest :) ale masz na to 15 minut od umieszczenia komentarza :)

  OdpowiedzUsuń