Tryb noc/dzień

29 maja 2020

Zapowiedzi – Czerwiec 2020

1
Wydaje się, że wszystko idzie ku lepszemu. Już w poniedziałek mają zostać otwarte pierwsze kina. Oznacza to, iż zaległe premiery powoli będą wkraczały na wielki ekran. Jeszcze niema konkretnych dat, ale to tylko kwestia czasu. Dlatego też tak dla osłody mam dla Was masę premier książkowych jak i tych z małego ekranu. Księgarnie będą dosłownie pękać w szwach od nowości, a wśród nich znajdziemy prawdziwe perełki. Aneta Jadowska zachwyci nas Kurczaczkiem i Salamandrą, książką łączącą ponownie losy Witkaca i Dory Wilk. Dodatkowo Andrzej Pilipiuk niepotrafiący usiedzieć w miejscu zaprezentuje Upiora w ruderze. Największa jednak niespodzianka, która zasługuje na fanfary to powrót do świata wykreowanego przez Suzanne Collins to powrót do Igrzysk Śmierci w jej najnowszej powieści Ballada ptaków i węży. Wiem, że wiele osób i to wśród moich znajomych na pierwsze wieści o tej książce dosłownie zawyły z radości.

Przy serialach i filmach niema, co liczyć na zbyt wiele ochów i achów. Najbardziej godny uwagi jest trzeci sezon Yellowstone głównie ze względu na Kevina Costnera. Jednak ilu ludzi tyle upodobań. Mam nadzieję, że w tej dość długiej liście premier każdy znajdzie coś dla siebie.

Literatura:


Komiksy:


Seriale:


Filmy:

1 komentarz:

  1. W czerwcu najbardziej wyczekuję trzeciego sezonu Dark, poprzednie dwa zrobiły na mnie ogromne wrażenie, więc jestem bardzo ciekawa jak to się wszystko zakończy. :)

    OdpowiedzUsuń