Tryb noc/dzień

31 stycznia 2020

Zapowiedzi – Luty 2020

4
Muszę przyznać, że czas szybko leci. Wydaje się, że rok dopiero się rozpoczął, a tu pora na kolejne zapowiedzi. Luty będzie dość obfity w wszelakiego rodzaju nowości tak samo kinowe jak i te wydawnicze. W księgarniach warto zwrócić uwagę na nowe wydanie Złodzieja Dusz Anety Jadowskiej, Nie wywołuj wilka z lasu Kariny Bonowicz (pierwsza część była niemałym zaskoczeniem [recenzja]) jak i również Nexus napisany przez Lindsay Cummings oraz Sashę Alsberg. W kinach tez sporo będzie się działo zwłaszcza z powodu walentynkowej premiery Zenka. Bądźmy szczerzy sale powinny być pełne. Do tego pojawi się jeż z innego wymiaru w Sonic. Szybki jak błyskawica, Harley Quinn w Ptakach Nocy oraz cała masa naszych rodzimych aktorów w Swingersach. Jednak temu ostatniemu tytułowi nie wróżę zbyt wielkich sukcesów, ale mogę się mylić. W końcu ilu ludzi tyle gustów.

PS. W lutym na Netlix trafią obiecane jakiś czas temu filmy ze Studia Ghibli m.in. Mój sąsiad Totoro, Podniebna poczta Kiki, Laputa - podniebny zamek, Szkarłatny pilot, Opowieści z Ziemiomorza, Powrót do marzeń, Szum morza. To dopiero pierwsza seria tytułów, ale w przyszłych miesiącach możemy spodziewać się reszty.


Literatura:


Komiksy:


Serial:


Filmy:

4 komentarze:

 1. Czy ja dobrze widzę Zew krwi w zapowiedziach filmowych? Muszę obczaić temat. :)

  Ten post świetnie pokazuje, ile nowości co miesiąc się pojawia... choćby się chciało, nie jest się w stanie tego ogarnąć. Mnóstwo tego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś Ci mówi ten tytuł bo przyznam że mi nie albo nie kojarzę :) a no trochę było tego do przeszukania, a to i tak nie wszystkie :) w ciągu miesiąca jeszcze kilka tytułów się pojawia zwłaszcza w książkach :)

   Usuń
 2. Przyznam, że zainteresowana jestem jedynie filmami Studia Ghibli, ale niestety udało mi się nadrobić tylko jedyną animację, a już połowa lutego za nami! A tak to pewnie, jak zwykle, będę nadrabiać starocie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj, że te animacje nie są pierwszej młodości ale mimo to nawet za kilkanaście lat chętnie po nie sięgnę zwłaszcza że sam mam kilka tytułów do nadrobienia.

   Usuń