Tryb noc/dzień

1 lipca 2016

Zapowiedzi – Lipiec 2016

4
Wiem, iż wpis ten miał się pojawić na blogu wczoraj, jednakże z powodu dość niezwykłego sportowego wydarzenia po prostu nie wyrobiłem się. Mówię tu o meczu Polska-Portugalia, którego niestety przegraliśmy. Nigdy nie byłem fanem piłki nożnej, ale oglądanie jak nasi chłopcy dają popalić Ronaldo sprawiło mi naprawdę bardzo wiele przyjemności. Jednak nie o tym chciałem mówić. Przed Wami kolejne zestawienie najciekawszych zapowiedzi książkowych i filmowych, które czekają na nas w Lipcu.

Z literatury każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wielbicieli siatkówki może zainteresować Giba. W punkt. Autobiografia napisana wraz z Paulem Montesem Luizem. Osoby lubiące zdrowe odżywianie z przyjemnością sięgną po Zielone koktajle dla zdrowia i urody siostry Marii, siostry Marii Goretti Guziak oraz Super Zielone Sally Obermeder. W jednej i drugiej pozycji znajdą oni mnóstwo przepisów na zdrowe koktajle. Jeżeli natomiast lubicie fantastykę to zaciekawić Was może kolejny tom Akt Dresdena zatytułowany Białe noce, Jima Butchera.

Kina też mają wiele do zaoferowania, m.in. kolejną już część Epoki Lodowcowej, w której bohaterów czeka naprawdę Mocne Uderzenie, nową ekipę Pogromców Duchów oraz przeniesienie się w przyszłość ze Star Trek: W nieznane. Dodatkowo warto poczekać na drugą już część Iluzji.

Jak sami widzicie, nie ma, co liczyć na nudę. Ostrzegam jednak w wakacje bardzo często daty premier są zmieniane, nie wiem jak będzie w tym przypadku. Dlatego właśnie warto uzbroić się w cierpliwość.

Literatura:


Filmy:


4 komentarze:

 1. Widzę nowy film z Brodym. Jestem bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię filmy z Bournem w roli głównej, ale nigdy nie miałam okazji przeczytać żadnej książki o nim ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam się ze ja również chyba będzie trzeba to wkrótce nadrobić i porównać czy książka nie jest przypadkiem lepsza :)

   Usuń