Tryb noc/dzień

16 stycznia 2016

Weekend z Soundtrackiem #40

6
Dzisiaj w Weekendzie z Soundtrackiem ponownie wrócimy do czasów mojej młodości. Wszyscy ci, którzy żyli w latach 80/90 ubiegłego wieku pamiętają pewnie seriale dla młodzieży, które były tworzone na wielką skalę. Nie mówię tu o gigantycznych budżetach, ale chęci przekazania jak najlepszych wartości młodemu pokoleniu. Jedną z takich produkcji jest liczący niewiele, bo tylko 7 odcinków serial „Siedem życzeń”. Nie będę tutaj opisywał fabuły, bo o tym możecie przeczytać sobie w necie. Chce jednak, żebyście posłuchali utworu, którego ciężko zapomnieć, a który nadal chodzi mi po głowie. Piosenka została wykonana przez zespół Wanda i Banda, a jej tytuł brzmi tak samo jak tytuł serialu.

Wanda i Banda - Siedem życzeń

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam ten serial, generalnie wszystkie piosenki Wandy i Bandy pochodzące z tego serialu są rewelacyjne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniale, że jeszcze ktoś pamięta ten serial :)

   Usuń
 2. Kocham, kocham ten serial! Oglądałam kilka razy, Wanda i Banda to jeden z najlepszych zespołów w Polsce no i oczywiście kotek <3 Chociaż kotek w przypadku tego serialu, brzmi za łagodnie.
  Jeszcze chciało by się rzecz "gimby nie znajo"...
  W każdym razie edukuję młodszych braci. Znajo xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wspaniale :) nie powinno zapomnieć się o tym serialu był niesamowity jak na tamte czasy i naprawdę świetnie wykonany :)

   Usuń
 3. Och, ten serial jest genialny, zasługuje na status kultowego. Chyba od niego rozpoczęła się moja potrzeba mieszkania z kotem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I co spełnił jakieś twoje życzenia :) czy nadal szukasz tego zaczarowanego :)

   Usuń