Tryb noc/dzień

24 maja 2013

Zapowiedzi - Czerwiec 2013

2
W czerwcu wydawnictwa oferują nam prawdziwy wysyp książek mnie najbardziej interesuje jednak Wojna w Blasku Dnia oraz Wilczyca zainteresował mnie również najnowszy Supermen. Mam nadzieje że znajdziecie tu też coś ciekawego dla siebie. W międzyczasie mogą pojawić się też nowe książki. Zapraszam więc serdecznie.

Książki:


Filmy:

2 komentarze:

  1. Dwa dni temu byłem na Man of Steel. Polecam, jest to trochę inne spojrzenie na kultowego bohatera jakim jest Superman.
    Tylko nie spodziewajcie się kanonicznej historii, tu Kal El nie jest taki idealny, nie panuje do końca nad swoimi mocami, nie miał czasu się przygotować do walki i nie potrafi uratować wszystkich na świecie, co mnie trochę zdenerwowało, ale po obejrzeniu recenzji na YT i poczytaniu o filmie i co zamierzali twórcy jestem po ich stronie i zmieniło to moje spojrzenie na tą historię. Czekam na sequel bo będzie na pewno, jest przez cały film małymi wstawkami( nie nachalnie) pokazywane, z braku lepszego słowa, spojlery i wcale nie trzeba mieć sokolego wzroku, (po -2,5 na każdym oku ^^) żeby je dojrzeć. Naprawdę polecam, szczególnie dla fanów mangi i anime Dragon Ball, bo jest to film pełnometrażowy DBZ, na który wszyscy czekaliśmy. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem dobrze jeżeli nie jest idealny. Inne spojrzenie na dość oklepanego już bohatera jest moim zdaniem potrzebne, bo po co nam wyidealizowani bohaterowie. Przyznam ze tym opisem zainteresowałeś mnie i może niedługo będę mógł coś więcej wypowiedzieć się na temat tego filmu.

    OdpowiedzUsuń