Anna Kańtoch - Tajemnica Diabelskiego Kręgu
Moje doświadczenia z twórczością Anny Kańtoch są niewielkie. Kiedyś zdarzyło mi się przeczytać jej „13 anioła” oraz przyznam się do prób przeczytania pierwszego tomu „Przedksiężycowych”. Jednak próby te spełzły na niczym. Dlatego też, gdy tylko zobaczyłem, że wychodzi kolejna jej książka byłem trochę sceptycznie nastawiony. Pamiętałem, że pisze dość mroczne historie i nie wiedziałem czy mam ochotę na coś takiego. Jednakże, gdy tylko spojrzałem na okładkę moje wątpliwości odpłynęły.
Czytaj więcej »
