Tryb noc/dzień

27 czerwca 2022

Kolejny Wielki Powrót

0
Witam wszystkich ponownie. Wiem, że od pierwszej recenzji umieszczonej po bardzo długim czasie minęły dwa tygodnie, ale doszedłem do wniosku, że przydałoby się oficjalne przywitanie zwłaszcza, że na blogu dojdzie do kolejnych niewielkich zmian. Nie chodzi mi tu o względy wizualne, bo na serio już nie wiem, co mógłbym więcej dodać do bloga, ale o treści. To co najważniejsze postaram się pisać dużo krótsze recenzje. Wiem, że brzmi to nieco dziwnie, ale doszedłem do wniosku, że nie każdemu może chcieć się czytać kilku stronnicowy referat, a niektóre moje wypowiedzi tak właśnie wyglądały. Dlatego też postaram się skrócić je do 1/3. To tak mniej więcej 400-500 wyrazów. Niby niewiele, ale może to będzie bardziej przystępna forma.

Dodatkowo postanowiłem poszerzyć nieco grupę docelową moich czytelników o osoby odwiedzające instagrama. Tak dobrze przeczytaliście od teraz moje recenzje pojawią się również tam. Niestety medium to będzie ode mnie wymagało dodatkowej pracy nad zmianą formy recenzji. W końcu portal ten bardziej skupia się na zdjęciach, a nie na treści. Na szczęście znalazłem odpowiedz na jednej z grup na facebooku i postanowiłem skorzystać z karuzeli obrazkowej. Jedną recenzję w tej formie już można znaleźć pod adresem https://instagram.com/co.mysle.o/

Dlatego też byłbym wdzięczny za wszelakiego rodzajów uwagi zwłaszcza od osób, które od dłuższego czasu wykorzystują owe medium. Dla mnie to nowość, ale chętnie dowiem się na ten temat więcej.

Ukryj widgety

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz