Tryb noc/dzień

31 grudnia 2015

Zapowiedzi – Styczeń 2016

11
Już za kilka godzin wejdziemy w nowy, 2016 rok. Wraz z nim przybędzie masa niesamowitych zapowiedzi książkowych i kinowych. Jak to zazwyczaj w tradycji mojego bloga bywa, przedstawię Wam dzisiaj najciekawsze zapowiedzi na przyszły miesiąc. Z powodu, iż będzie to styczeń nowego roku wiele z nich może być delikatnie oszukanych, jeżeli chodzi o daty. Nie przejmujcie się tym. Ich premiera nadejdzie wcześniej czy później, co najwyżej będziecie musieli trochę dłużej poczekać. „Cierpliwość jest cnotą”. Pamiętajcie o tym. Nie przedłużając już, lepiej będzie jak od razu przejdę do sedna. W styczniu najciekawsze propozycje książkowe to, kolejna już część Miecza Prawdy Terry’ego Goodkinga zatytułowana Serce Wojny, Upadła świątynia Dominika Węcławka oraz Szamański Blues Anety Jadowskiej. W kinach, też powinny być tłumy, zwłaszcza z powodu powrotu Alwina i Wiewiórek, którzy wyruszą w Wielką Wyprawę. Dodatkowo na wielki ekran powróci Rocky Balboa, tym razem, jako nauczyciel przyszłej bokserskiej gwiazdy w Creed: Narodziny legendy. Z polskich produkcji mogę polecić film o bardzo ciekawie brzmiącym tytule Moje córki krowy z Agatą Kuleszą w roli głównej. Mam nadzieję, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w przyszłym Roku i masy książek do przeczytania.

Literatura:


Filmy:

11 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo :) Wielu ciekawych książek w Nowym Roku :)

   Usuń
 2. Nie mogę się doczekać nowej książki Jadowskiej! W styczniu planowane jest bardzo dużo premier nowych książek i niestety chciałabym mieć prawie wszystkie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może się uda i coś ci podeślą do recenzji :)

   Usuń
 3. Muszę w końcu nadrobić Goodkinda, bo utknęłam na drugim tomie!
  Do kina wybiorę się na "Zjawę", "Big short" i "Dziewczynę z portretu" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam muszę się wziąć za Goodkinda zwłaszcza, że oglądałem serial i wydawał się interesujący :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Oj jest :) tylko ciekawe czy daty będą się zgadzały :)

   Usuń
 5. Hmmm... najbardziej z tych wymienionych książek urzekła mnie "Strażnicy Szkatułka i Ważka". Jak wyjdzie może się za nią zabiorę :)
  Pozdrawiam!
  http://loony-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ciekawie się prezentuje :) zwłaszcza, że okładka bardzo przyciąga :)

   Usuń
 6. Dziękuje bardzo z wzajemnością :) wielu ciekawych książek w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń