Tryb noc/dzień

23 stycznia 2014

Nowy rok, nowe zmiany.

0
Wiem, że rok zaczął się już jakiś czas temu, ale zmiany na blogu planowałem już od dawna. Przyznam się szczerze, nie mogłem się do nich zabrać i poskładać wszystkie pomysły do kupy. Już od jakiegoś czasu słyszałem od kilku osób, że kolorystyka na blogu jest zbyt jasna. Mnie tez już męczyła trochę wiec to pierwsza i chyba największa zmiana jak na razie. Od dzisiaj blog będzie w kolorach czarnym, czerwonym, pomarańczowym i kilku odcieniach szarości. Zmienione zostały czcionki, które powinny mniej męczyć oko, ponieważ już nie mają „stopek”, menu przeszło lifting, zostało stworzone nowe logo (to ta pieczątka) a już wkrótce powstaną nowe bannery reklamowe.
 Mam nadzieje, że nowy wygląd przypadnie wam do gustu. Chętnie usłyszę wasze zdanie na jego temat, ponieważ wy, jako czytelnicy też macie wiele do powiedzenia. Najważniejsze jest dla mnie żeby dobrze się wam go czytało. Za wszelkie krytyki i uwagi dotyczące nowego wyglądu pozwalające jeszcze polepszyć mojego bloga będę dozgonnie wdzięczny.

Uwaga: W przypadki, jeżeli nie zostałaby gdzieś zmieniony kolor z zielnego albo gdzieś tekst byłby zbyt słabo widoczny prosiłbym o poinformowanie mnie w komentarzach.
Ukryj widgety

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz