Tryb noc/dzień

28 kwietnia 2020

Zapowiedzi – Maj 2020

3
Już za kilka dni majówka. Wiem, że będzie ona wyglądała całkowicie inaczej niż te w poprzednich latach, ale mam nadzieje, że moja lista zapowiedzi książkowych, chociaż trochę pomoże wam umilić te nadchodzące dni. Ponownie skupiłem się głównie na literaturze i serialach, ale to dlatego, że z filmami nic nie jest pewne. Jak sami wiecie kina zamknięte są do odwołania. Na szczęście do tej pory powstało multum filmów, a każdy ma jakąś listę produkcji do obejrzenia. Może pora w końcu to nadrobić. Tym razem nie będę wypisywał najciekawszych premier, bo najlepiej będzie jak sami znajdziecie coś dla siebie.

Literatura:


Seriale:

3 komentarze:

 1. Nie znalazłam tutaj nic, co bym chciałam jak najszybciej dorwać w swoje łapki, więc znów będę po prostu nadrabiać zaległości z miesięcy poprzednich. Pewnie kiedyś skuszę się po "Narzeczoną" Kiery Cass, bo coś czuję, że z tego mogłoby być dobre guilty pleasure. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam HBO i zawsze znajdę tam coś ciekawego. Słyszałam, że Billions to dobry serial. Ja właśnie skończyłam oglądać Borgiów. Świetny serial, polecam. Z książek czytam Królową Elżbiety Cherezińskiej. Fantastycznie pisze. Nawet lepiej niż George R. R. Martin. Serio. Przynajmniej jak dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałem Cherezińską i sam jestem nią zachwycony. Świetnie pisze. Ja do tej pory spod jej pióra mam za sobą "Północna drogę", ale dopiero dwa pierwsze tomy.

   Usuń