poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Versus No.4

Spoglądając na poprzednie wpisy w kategorii „Versus No.” muszę przyznać, że nie jest źle, ale zawsze mogło by być lepiej. Dlatego wybrałem temat, który powinien Wam się spodobać. Dzisiejsze pozycje w wielkim starciu łączy autor. John Ronald Reuel Tolkien to człowiek, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat zachwycamy się jego powieściami, a Hollywood wydaje grube miliony na ich ekranizacje. Jak na razie wszystkie okazały się wielkimi sukcesami. Dlatego właśnie wybrałem te najbardziej znane. Po prawej „Hobbit”, a naprzeciw niego trylogia „Władca Pierścieni”. Wielu z Was pewnie przeczytało obie pozycje i z łatwością wybierze swoją ulubioną. Pamiętajcie, zwycięzca może być tylko jeden. Dlatego też nie zwlekajcie. Oddajcie głos już dziś i niech wygra najlepszy.

Głosować można do niedzieli 24 sierpnia do godziny 23.59.

 


Zwycięzca:


Hobbit (56%, Liczba głosów: 5)


Władca Pierścieni (44%, Liczba głosów : 4 )


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...