poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Versus No. 57

Minął prawie rok, od kiedy na moim blogu po raz ostatni pojawiło się jakieś starcie. Mam nadzieje, że jeszcze je pamiętacie i tym razem liczę na nieco większą frekwencję, chociaż wszystko się zobaczy. Zastanawiacie się pewnie, kto tym razem spotka się na naszym wirtualnym ringu. Odpowiedź jest prosta, to „ Piękna i Bestia”. Ale do walki nie dojdzie między bohaterami, ale wersjami tej opowieści. Wszyscy dobrze pamiętają jak w 1991 roku Disney wypuścił bajkę o tym właśnie tytule. Robiła wielką furorę i jeszcze dzisiaj ma wielu sympatyków. Przyznam nie dziwię się, to naprawdę niesamowita historia. Niestety będzie musiała się ona zmierzyć ze swoją odświeżoną i tym razem aktorską wersją, w której zobaczymy chociażby Emmę Watson oraz Luke’a Evansa. Jak to bywa w moim starciach to od Was zależy, która wersja okaże się lepsza. Jednakże żeby nie było tak jak ostatnio dorzucę jeszcze jedną odpowiedz dla tych, którzy nie do końca są pewni wyboru. Mam jednak szczerą nadzieję, że będziecie ją wybierać w ostateczności. Dlatego, nie czekajcie. Oddajcie swój głos już dzisiaj i niech wygra najlepszy. Najlepsza wersja oczywiście.

Głosować można do niedzieli 3 września do godziny 23.59


Zwycięzca:

"Piękna i bestia" (animowana z 1991 roku) (75% głosów )

"Piękna i bestia" (aktorska z 2017 roku) (36% głosów )

PS. Z przykrością muszę poinformować, że próby reaktywowania Versusów spełzły na niczym. Dlatego w najbliższym i nieco dalszym czasie nie planuję umieszczać kolejnych starć. W obecnym oddano tylko 4 głosy w tym jeden należał do mnie. Dlatego nie widzę sensu tworzyć kolejnych skoro cieszą się prawie zerowym zainteresowaniem. Przykro mi.

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...