poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Zawieszenie działalności bloga

Wiem, że wielu z Was spodziewało się dzisiaj kolejnego Versusa na blogu. Niestety mam niezbyt dobre informacje. Przez jakiś czas nie pojawi się żadne starcie, soundtrack ani recenzja. Postanowiłem zawiesić działanie bloga na pewien czas. Powodów jest kilka. Pierwszy i najważniejszy to wypalenie. Przestałem czerpać radość z prowadzenia bloga. Ponownie staram się zbyt wiele czasu mu poświęcać, przez co cierpią moje inne zainteresowania. Nawet pisanie recenzji idzie mi coraz trudniej. Oglądam film za filmem, a brakuje mi chęci na ich ocenienie. Skończyły mi się również pomysłów na kolejne akcje na blogu. Postanowiłem, więc zrobić sobie małe wakacje. Spokojnie ja jeszcze wrócę. Musze jednak znowu przygotować sobie nieco materiałów. Przemyśleć kilka spraw. A może za jakiś czas na blogu pojawią się całkowicie nowe i ciekawe kategorie. Jakby co moje recenzje książkowe, o ile takie napiszę, nadal będą pojawiały się na Lubimy Czytać.

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

3 komentarze:

 1. Jestem bardzo ciekawa, co nowego wymyślisz :D Ale póki co życzę udanego urlopu od bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że wrócisz niedługo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.pangrodzki.pl - blog artysty, pisarza

  Zobacz moją nową książkę science-fiction i muzykę elektroniczną oraz obrazy olejne na płótnie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...