poniedziałek, 28 września 2015

Versus No. 33

Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy dzisiejsze starcie jest dobrym pomysłem. Seriale, które się w nim zmierzą, na pewno nie są znane młodemu pokoleniu. Możliwe jest jednak, że słyszeli o nich od swoich rodziców albo dziadków. Dlaczego jednak postanowiłem je tutaj przedstawić? Ukazują czasy, które minęły, lecz o których nie powinno się zapomnieć. Kolejną cechą wspólną jest psi bohater. W lewym narożniku członkowie niezwykłej załogi, a wśród nich żołnierz na czterech łapach, czyli „Czterej pancerni i pies”. Za przeciwnika mają najbardziej znanego polskiego psa policyjnego, dobrze się domyślacie, to pies Cywil wraz ze swoim panem, w dość krótkim serialu „Przygody psa Cywila”. Który z nich zwycięży? To zależy tylko od Was. Oddajcie swój głos już dzisiaj i niech wygra lepszy serial.Zwycięzca:

Czterej pancerni i pies (82% głosów )

Przygody psa Cywila (18% głosów )

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...