sobota, 30 maja 2015

Weekend z Soundtrackiem #7

Jak co sobotę, mam dla Was kawałek wspaniałej muzycznej historii, chociaż powinienem powiedzieć muzyczno-filmowej historii. Soundtracki stały się nieodzownym elementem każdej hollywoodzkiej produkcji. To one sprawiają, że o filmie przypominamy sobie słuchając nawet radia. Kilka nut wystarczy żebyśmy wzięli udział w naszym prywatnym programie „Jaka to melodia”. Nie będę jednak nazbyt przeciągał, ponieważ w tych wpisach nie chodzi o to żebyście czytali moje wypociny. Stworzyłem je, żebyście wraz ze mną rozkoszowali się utworami, których nie da się zapomnieć. Dlatego też dzisiaj, posłuchamy motywu z dobrze znanej w poprzednim pokoleniu kreskówki, czyli z Różowej Pantery. Melodia ta została stworzona przez nagrodzonego czterema Oscarami Henry’ego Mancini.

Henry Mancini - Pink Panther

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...