piątek, 15 sierpnia 2014

Sygnaturki. Stare, ale jare

Dzisiaj coś z całkowicie innej beczki. W moim życiu był pewien okres, kiedy to nad wyraz intensywnie zajmowałem się grafiką komputerowa. Oczywiście podchodziłem do tego w sposób bardzo amatorski i korzystałem z programów darmowych nie zawsze spełniających moje wymagania. Otwierając bloga wiedziałem, że zainteresowanie to nie będzie mogło odejść w zapomnienie, bo nie chcąc płacić za motywy musiałem jakoś dawać sobie radę. Sami widzicie, iż umiejętności te bardzo mi się przydały. Wszystkie grafiki na bloga wykonałem osobiście. Przyznam się, że czasem inspirowałem się tym, co zobaczyłem w necie, ale wykonanie jest całkowicie moje. Zastanawiacie się pewnie, do czego dążę. Przeglądając ankiety zauważyłem, że wiele osób chciałoby widzieć więcej moje twórczości. Niestety sesje pisze się długo, a na opowiadania nie mam coś weny, dlatego przeszukując mojego laptopa udało mi się odkryć folder z sygnaturki sprzed lat, które wykonałem w GIMP-ie. Nie ma może ich nad wyraz wiele, ale postanowiłem Wam je pokazać. W ramach kategorii „Moja twórczość”.Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...