poniedziałek, 4 lipca 2016

Versus No. 53

Jedno trzeba przyznać, uwielbiamy czerpać inspiracje z zagranicznych produkcji zwłaszcza, jeżeli chodzi o seriale. Pięknie to brzmi, prawda? Gdyby tak naprawdę było. My po prostu zrzynamy pomysły innych. No czasem wymyślimy coś nowego zwłaszcza, jeżeli chcemy przedłużyć serię o kilka dodatkowych sezonów. Niektóre produkcje były lepsze, inne okazywały się tylko cieniem oryginału. Dlatego też w dzisiejszym starciu zmierzą się dwa takie właśnie seriale. A Wy drodzy czytelnicy zdecydujecie, który z nich jest lepszy. W lewym narożniku uwielbiana przez wszystkich, posiadaczka niezwykłego śmiechu, potrafiąca napisać swoje CV szminką na kolanie Frania Maj, czyli tytułowa „Niania”. Może najpierw powinienem dać oryginał, a dopiero potem kopię, ale cóż za różnica. Dlatego też w drugim narożniku Fran Fine, czyli „Pomoc Domowa”. Nie mam pojęcia ilu z Was oglądało oba seriale, ale mam nadzieję, że frekwencja dopisze. Tak dla przypomnienia. Zwycięzca może być tylko jeden. Dlatego też nie zastanawiajcie się długo oddajcie swój głos już dzisiaj i niech wygra lepszy serial.

Głosować można do niedzieli 17 lipca do godziny 23.59


Zwycięzca:

Niania (60% głosów )

Pomoc Domowa (40% głosów )

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...