poniedziałek, 1 lutego 2016

Versus No. 42

My name is Bond, James Bond. Właśnie tymi słowami przedstawiał się jeden z najbardziej znanych agentów w historii Hollywood. Chyba nikomu nie muszę go przedstawiać. Przystojny, uroczy i oczywiście niebezpieczny. Kobiety do niego lgnęły, a wrogowie czuli przed nim respekt. Uzbrojony w niezwykłe gadżety zawsze wychodził obronną ręką nawet z największych tarapatów. Oczywiście jak to bywa z tak długimi seriami kinowymi posiadał również wiele twarzy. Mi w pamięci najbardziej utrwaliły się dwie z nich. I to właśnie oni zmierzą się w dzisiejszym pojedynku. W lewym narożniku Pierce Brosnan, który pojawił się m.in. w GoldenEye, Jutro nie umiera nigdy, Świat to za mało oraz Śmierć nadejdzie jutro. Naprzeciw niego znakomity aktor, który po dziś dzień sławi triumfy nie tylko dzięki roli Agenta 007. Sean Connery był pierwszym Bondem i pojawił się w takich filmach jak Doktor No, Pozdrowienia z Rosji, Goldfinger oraz kilku innych. Obaj stworzyli niezapomniane role i dołożyli coś od siebie do tej niezwykłej postaci. Pamiętacie zasady starcia? Zwycięzcą może być tylko jeden. Sami wybierzcie, który z nich był lepszym Agentem 007.

Głosować można do niedzieli 14 lutego do godziny 23.59


Zwycięzca:

Pierce Brosnan (56% głosów )

Sean Connery (44% głosów )

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...