wtorek, 11 listopada 2014

Versus No.16

Dinozaury to najpotężniejsze zwierzęta, jakie chodziły po naszej Ziemi. Mimo, że nie żyją już od milionów lat, nadal fascynują tak samo naukowców jak i pisarzy. Motyw ich ponownych narodzin albo przeniesienia się do epoki, w której były na szczycie łańcucha pokarmowego dość często jest wykorzystywany w książkach. W dzisiejszym starciu chciałbym przedstawić dwie takie pozycje. W lewym narożniku „Zaginiony Świat” Michaela Crichtona. Może nie jest to pierwsza części serii, ale tylko ją przeczytałem i jestem zafascynowany ową historią. Naprzeciw niego stanął „Łowca” Miroslava Žambocha, który w sposób niezwykły połączył science fiction, a dokładniej podróże w czasie, z niezwykłą przygodą zmieniającą każdego. Wybór może nie jest łatwy, ale jak zawsze zwycięzca może być tylko jeden. Niech wygra najlepsza powieść.

Głosować można do niedzieli 16 listopada do godziny 23.59Zwycięzca:


Miroslav Žamboch - Łowca (56%, Liczba głosów: 5)


Michael Crichton - Zagioniony Świat (44%, Liczba głosów : 4 )


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...