środa, 16 kwietnia 2014

Czytaj wygodniej - nowa funkcja na blogu

Zdarzyło mi się słyszeć, że źle dobrałem motyw, a dokładniej ułożenie na nim elementów. Jestem świadom, że podwójny pasek widgetów powoduje, iż pole wpisu niestety jest dość wąskie. Dla wielu może to być kłopot, bo lubią czytać na pełnej szerokości bloga. Dlatego po przeczytaniu „Blogera” gdzie temat ten zostaje poruszony postanowiłem coś zmienić. Oczywiście nie zmienię motywu, bo mi bardo się podoba w takim układzie, jaki jest. Dodałem funkcję, która powinna wielu użytkownikom przypaść do gustu. Na stronach gdzie wyświetla się pełna treść wpisu po prawej stronie na wysokości cycatu znajdziemy białą strzałkę. Po jej kliknięciu prawa kolumna z widetami znika, a pole treści zwiększa swoją szerokość prawie podwójnie. Po ponownym jej kliknięciu wszystko wraca do normy. Mam nadzieję, że funkcja ta sprawi, że jeszcze chętniej będziecie mnie odwiedzać. Wkrótce nastąpi też kolejna zmiana kolorystyki na blogu. Wiem, niedawno ją zmieniałem, lecz z powodu zbyt długiego ładowania się strony jestem zmuszony do zmiany na coś prostszego i w jasnych barwach.


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...