sobota, 15 marca 2014

Zapowiedzi – Kwiecień 2014

„Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata”. Pewnie wiele osób trochę obawia się, że przysłowie to może się sprawdzić. Nikt przecież nie chce żeby zima wracała, a z nią mrozy. Na szczęście aż tak pogoda się nie zmieni.  Nie ma jednak tego złego, co na dobre by nie wyszło. Chłodniejsze dni pozwolą molom książkowym na zapoznanie się z kwietniową listą zapowiedzi wydawniczych. Wśród tego, co udało mi się odszukać każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Do najbardziej ciekawych pozycji mógłbym zaliczyć Kabalistę z Pragi Marka Haltera oraz Miecz Radogosta, czyli drugi tom serii Czarnoksiężnik Juraja Cervenaka, którego inspiracją był podobno polski Wiedźmin. Najbardziej jednak nie mogę się doczekać książki Mai Lidii Kossakowskiej pt. Takeshi. Cień śmierci. Sam nie wiem, czego się spodziewać po tej pozycji. Autorka na pewno nas jednak nie zawiedzie. Dla wielbicieli kina nie mam zbyt wiele do zaproponowania. Niesamowity Spider-Man 2 oraz Niezgodna to jak na razie najciekawsze propozycje. Pamiętajcie jednak że będę aktualizował te zapowiedzi, dlatego zapraszam ponownie.

Uwaga!!! Ze względu na dość częste zmiany daty wydania w ostatnim czasie zmuszony jestem na przesunięcie daty umieszczania zapowiedzi na blogu. Zazwyczaj wpis taki pojawiał się w połowie miesiąca, od kwietnia pojawiać się będzie w ostatnim tygodniu.
Książki:


Filmy:


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...