sobota, 4 marca 2017

Już za parę dni, za dni parę…

Ponad pół roku minęło, od kiedy umieściłem ostatniego posta. W tym czasie miałem dużo czasu do namysłu i muszę przyznać, że bardzo brakowało mi pisania recenzji. Dlatego też postanowiłem reaktywować bloga, tylko w nieco innej luźniejszej formie. Nie będę się już trzymał konkretnych dat, bo przyznam, nie wychodziło mi to za bardzo. Recenzje będę umieszczał w sposób losowy (min 1 w tygodniu) i jak na razie z tematycznych wpisów wrócą tylko Zapowiedzi pojawiające się jak zawsze na koniec miesiąca. Nad resztą jeszcze będę musiał się zastanowić. Głównie, dlatego że nie cieszyły się zbyt wielkim zainteresowaniem a przyznam, że wymagały ode mnie sporego zaangażowania. Nie było z nimi tak hop siup. Zwłaszcza, gdy pojawiało się ich coraz więcej, a pomysłów zaczęło brakować. O kolejnych zmianach dowiecie się jednak z czasem.

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

5 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że wracasz. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się ciesze, że ty się cieszysz :)

   Usuń
 2. Cieszy mnie, że powracasz, bo choć rzadko komentowałam, to czytałam z radością:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz jak miło mi to słyszeć :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...