poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Versus No. 55

Poprzednim razem zmierzyły się dwa seriale, opowiadające o perypetiach grupy przyjaciół. Nawet nie wiecie jak ciężko było mi je wybrać. Tego typu produkcji jest naprawdę na pęczki. Dlatego też postanowiłem pójść za ciosem i ponownie ukazać ten sam temat. Tym razem jednak, kto inny stanie w narożniku. W niebieskich spodenkach (o kurcze jak to brzmi) wielokrotnie nagrodzony serial „Jak poznałem waszą matkę” naprzeciw niego posiadacz równie oryginalnego, co tajemniczego tytułu „Sposób użycia”. Nie wiem czy znacie te seriale czy też nie, ale ja już dawno zapoznałem się z obiema opowieściami i naprawdę ciężko byłoby mi wybrać lepszą. Dlatego wiem, że stawiam Was przed nie lada zadaniem. Jednak zwycięzca może być tylko jeden, dlatego też nie zastanawiajcie się długo oddajcie swój głos i niech wygra lepszy serial.

Głosować można do niedzieli 14 sierpnia do godziny 23.59


Zwycięzca:

Jak poznałem waszą matkę (90% głosów )

Sposób użycia (10% głosów )

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...