poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Versus No. 47

I kolejne starcie już za nami. Miałem nadzieję, iż będzie cieszyło się nieco większą popularnością, ale cóż, ciężko trafić w gusta wszystkich. Nie przejmuje się tym. Kolejny tydzień czas zacząć, a razem z nim oczekiwać kolejnych małych sukcesów. Dlatego też dzisiaj zmierzą się dwa seriale o dość popularnej tematyce. Któż z nas nie oglądał, chociaż raz produkcji o lekarzach. Zobaczyć jak ratują ludzkie życia i zmagają się z najróżniejszymi problemami. Trochę szkoda, że to nie Polska służba zdrowia, ale może to i lepiej. Wróćmy jednak do tematu. W lewym narożniku serial, którego chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Ostry dyżur doczekał się aż 15 sezonów, w których obserwowaliśmy naprawdę znakomitych aktorów. Nic dziwnego, że otrzymał rekordową moim zdaniem ilości nominacji do najróżniejszych nagród. Naprzeciw niego serial jednego bohatera. Spokojnie można go tak nazwać, bo główny wątek kręci się wokół lekarza o niezwyklej intuicji i jeszcze bardziej oryginalnych metodach działania, czyli Dr House. Wybór trudny, ale zwycięzca może być tylko jeden. Nie zastanawiajcie się długo, oddajcie swój głos już dzisiaj i niech wygra lepszy serial.

Głosować można do niedzieli 24 kwietnia do godziny 23.59


Zwycięzca:

Dr House (64% głosów )

Ostry dyżur (36% głosów )

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...