czwartek, 31 marca 2016

Zapowiedzi – Kwiecień 2016

Czujecie już wiosnę? To wspaniałe ciepełko, słońce na twarzy i ten deszczyk, który pachnie inaczej niż zimą. Po prostu kusi, żeby chwycić za książkę, pójść do parku i poczytać na świeżym powietrzu. Właśnie za to uwielbiam kwiecień. Wszystko rodzi się do życia, nawet człowiek dostaje takiego solidnego kopa energetycznego. Na szczęście nie tylko natura wybrudziła się z zimowego snu i wzięła ostro do roboty, tak samo jest z wydawnictwami. Pod tym względem kwiecień jest pełen rewelacji. Do najciekawszych zapowiedzi możemy zaliczyć najnowsze dzieło Andrzeja Pilipiuka zatytułowane Litr ciekłego ołowiu, Historię bez cenzury Wojciecha Drewniaka (tak tego od filmików na YouTube) oraz Hubal Jacka Komudy. Jednakże wydawnicze premiery są niczym, w porównaniu z tym, co zaprezentują nam kina. Największa i najgłośniejsza premiera na wielkim ekranie to starcie dwóch najbardziej znanych superbohaterów, czyli Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Do tego odświeżona wersja Księgi Dżungli, wielki powrót Po w Kung Fu Panda 3 oraz Łowca i Królowa Lodu. Warto również zwrócić uwagę na pierwszy, polski, wysokobudżetowy film przyrodniczy, Łowcy miodu. Jak sami widzicie przyszły miesiąc naprawdę wiele ma nam do zaoferowania, a to na pewno jeszcze nie wszystko.

Literatura:Filmy:Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...