poniedziałek, 21 grudnia 2015

Versus No. 39

Podobno trzeba iść za ciosem. I tak właśnie robię. W ten weekend umieściłem na blogu soundtrack z filmu, który najbardziej kojarzy się ze świętami. Jeżeli czytujecie mnie regularnie to wiecie, że mogliście posłuchać utwór z produkcji, o dość niesfornym dzieciaku dającym w kość gapowatym łotrzykom. Mowa tu oczywiście o „Kevinie samym w domu” z Macaulay Culkinem w roli głównej. Najwyższa pora, żeby film ten zmierzył się z równym sobie na dzisiejszym ringu. Teraz powinna lecieć muzyka z Rocky’ego, ale skoro jej nie ma musimy sobie jakoś poradzić. Fanfary!!! W stronę prawego narożnika zmierza ekranizacja największej moim zdaniem powieści Karola Dickensa, a skoro wspólnym motywem będą Święta domyślacie się, o czym mówię. Tak przed Wami „Opowieść Wigilijna”, w której zobaczymy znakomitego jak zawsze Patricka Stewarta. Wiem, wybór nie jest łatwy. Zwycięzca może być tylko jeden. To od Was zależy, kto otrzyma złoty laur. Oddajcie swój głos już dzisiaj i niech wygra lepszy film.

Głosować można do niedzieli 3 stycznia do godziny 23.59


Zwycięzca:

Opowieść wigilijna (78% głosów )

Kevin sam w domu (22% głosów )

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...