poniedziałek, 7 grudnia 2015

Versus No. 38

Pamiętacie może stare, dobre westerny? Dwóch kowbojów, staje przed sobą w samo południe, żeby raz na zawsze sprawdzić, który z nich jest najszybszy? Dzisiejsze starcie będzie wyglądało bardzo podobnie. Zmierzą się, bowiem dwaj bohaterowie, którzy swoje początki mieli w komiksach, jednakże z czasem przenieśli się na wielki i nieco mniejszy ekran. W obu przypadkach mamy do czynienia z łucznikami nieposiadającymi super mocy. Ciężkim treningiem oraz hartem ducha osiągnęli mistrzostwo. W lewym narożniku człowiek, który przeżył na piekielnej wyspie i zrobi wszystko, żeby ochronić swoje miasto. Przed Wami, Arrow. Naprzeciw niego członek najbardziej niesamowitej drużyny specjalizującej się w walce z kosmitami. Na pewno go znacie, jeden z Avengersów, Hawkeye. Dwie strzały, dwa cele, który z nich okaże się lepszy. Nie zastanawiajcie się długo. Oddajcie swój głos już dzisiaj. Niech zwycięży lepszy łucznik.

Głosować można do niedzieli 20 grudnia do godziny 23.59


Zwycięzca:

Hawkeye (55% głosów )

Arrow (45% głosów )

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...