poniedziałek, 9 listopada 2015

Versus No. 36

Naukowcy od dziesiątek lat starają się udowodnić, że nie jesteśmy jedyni we wszechświecie. Dziwne, nienaturalnie symetryczne kręgi w zbożu, tajemnicze światła widziane przez pilotów to tylko nieliczne z tajemnic, na które nie odnaleziono jeszcze odpowiedzi. Niestety hollywoodzkie wizje kosmitów prędzej przerażą człowieka niż go zaciekawią. Zazwyczaj obcy to najeźdźcy i eksterminatorzy rasy ludzkiej. Na szczęście są produkcje, które starają się załagodzić wizerunek pozaziemskiej cywilizacji. W dzisiejszym starciu zmierzą się właśnie dwa z nich. W lewym narożniku starszy ode mnie film o małych, niewinnie wyglądających spodkach kosmicznych zdolnych odmienić ludzie życie zatytułowany „Bez baterii nie działa”. Naprzeciw niego kosmaty wielbiciel kotów, podawanych na sto różnych sposobów, przybysz z planety Melmak „Alf”. Pamiętajcie zwycięzca może być tylko jeden. Wybierzcie ciekawszą waszym zdaniem produkcję i niech wygra najlepszy.

Głosować można do niedzieli 22 listopada do godziny 23.59


Zwycięzca:

Bez baterii nie działa (63% głosów )

Alf (37% głosów )

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

2 komentarze:

  1. Głos na Alfa. Tego drugiego nie widziałem, a jeśli nawet to nie zapadło w pamięci.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dawno cię tu nie widziałem :) fajnie że wróciłeś :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...