sobota, 31 października 2015

Weekend z Soundtrackiem #29

Dzień Wszystkich Świętych to moment zadumy i rodzinnych spotkań. Głównie nad grobami tych, którzy odeszli. Dlatego też dzisiejszy soundtrack będzie delikatnie nachodził na te klimaty, przede wszystkim za sprawą filmu, z którego pochodzi. „Uwierz w ducha” nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Patrick Swayze oraz Demi Moore odegrali w nim swoje życiowe role. Nie o filmie jednak chciałem mówić, ale o pewnym utworze, który się w nim pojawił. Mowa o piosence Unchained Melody w wykonaniu The Righteous Brothers.

The Righteous Brothers - Unchained Melody


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

2 komentarze:

  1. Żałuję, że jestem na telefonie i nie mogę tego odtworzyć, bo uwielbiam tę piosenkę. Film klimatycznie może i jest odpowiedni do Zaduszek, ale sama piosenka? Niekoniecznie. :D To tak zmysłowa melodia, że nie nadaje się do wspominania zmarłych. Określiłabym ją raczej jako piosenkę pościelową. ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No wiem ale chodziło mi bardziej o to że śmierć nie jest granicą dla prawdziwej miłości :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...