sobota, 17 października 2015

Weekend z Soundtrackiem #27

Nie mogę zrozumieć, czemu polska telewizja, która tak uwielbia ściągać z zagranicznych produkcji nie może zrozumieć jak wiele ma do zaoferowania kraj kwitnącej wiśni. I nie chodzi mi tu o kolejne kopie seriali, ale o chociażby pełen dubbing w przypadku znakomitych, japońskich, wieloodcinkowych Anime. No dobra, „Naruto” doczekał się czegoś takiego, ale pamiętajmy, że z czasem przestali go puszczać i to gdzieś w połowie serii. Reszta tego typu produkcji to albo dość nieudolny lektor albo tylko napisy i to najczęściej na kanale tylu „Hyper” w dość późnych godzinach nocnych. Na szczęście mój ulubiony serial został zauważony i to w sposób nieczęsto spotykany w polskiej telewizji. Mowa tu o „Królu Szamanów”. Doczekał się on nie tylko pełnego dubbingu, ale również polskiej wersji openinga. Musicie sami tego posłuchać, żeby przekonać się jak rewelacyjnie on brzmi. Dla porównani dorzucam również oryginalną oraz angielską wersję. Właśnie z tej drugiej powstała nasza wersja.

Wersja polskaWersja angielskaWersja japońska (oryginalna)


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...