poniedziałek, 12 października 2015

Versus No. 34

Śmiech od zawsze stanowi bardzo ważny element mojego życia. Uwielbiam rozbawiać innych i samemu się śmiać. Dlatego właśnie dzisiejsze starcie będzie z nim pośrednio związane. Naprzeciw siebie staną dwaj współcześni komicy, którzy wielka sławę zdobyli nie tylko na estradzie, ale przede wszystkim w kinie. Obaj wystąpili w kilku naprawdę znakomitych komediach, do których zawsze z przyjemnością wracam. W lewym narożniku znany z takich filmów jak „Maska”, „Ace Ventura: Psi detektyw”, „Głupi i głupszy” oraz „Kłamca, kłamca”, wspaniały Jim Carrey. Naprzeciw niego równie utalentowany, co zabawny Adam Sandler. Mieliśmy wielką przyjemność zobaczyć go w „Nie zadzieraj z fryzjerem”, „Super tacie” oraz „Farciarzu Gilmore”. Obaj wielokrotnie rozbawili mnie do łez, dlatego też wybór będzie naprawdę ciężki. Pamiętajcie jednak, zwycięzca może być tylko jeden. Oddajcie swój głos już dzisiaj i niech wygra najlepszy.

Głosować można do niedzieli 25 października do godziny 23.59


Zwycięzca:

Jim Carrey (64% głosów )

Adam Sandler (36% głosów )

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Jak tak patrze ma szansę ale do końca tygodnia wszystko może się zdarzyć :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...