sobota, 29 sierpnia 2015

Weekend z Soundtrackiem #20

Jak pewnie zauważyliście, przez kilka ostatnich tygodni umieszczałem soundtracki ze starych, dobrych seriali. Jak na razie nie planuje nic zmieniać w tej kwestii. Wiele tamtych piosenek po dziś dzień chodzi mi po głowie. Nie dlatego, że były jakieś wyjątkowo dobre. Pochodziły po prostu z produkcji, koło których nikt nie potrafił przejść obojętnie. Oglądało się je z dnia na dzień, żeby wraz z bohaterami przeżywać niezwykłe przygody. Opowiadały one naprawdę ciekawe i pouczające historie. Dlatego dzisiaj przypomnę utwór ze wspaniałej dobranocki, jaką były „Gumisie”. Wielka szkoda, że dzieci nie mają już możliwości wyczekiwać cały dzień, żeby tylko obejrzeć bajkę. Teraz dzięki kanałom takim jak Cartoon Network i jemu podobnym mają do nich dostęp cały dzień. Jednak to nie to samo. Znowu niepotrzebnie się rozpisałem. Zapraszam do posłuchania trzech wersji tej samej piosenki.

Gumisie (Wersja polska)


Gumisie (Wersja rosyjska)


Gumisie (Wersja angielska)

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

4 komentarze:

 1. Bajka z mojego dzieciństwa, ale moja córka już ich tak nie lubi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety teraz dzieci oglądają inne rzeczy. Bajki które teraz lecą w telewizji mają dostarczyć tylko wrażeń wizualnych nie wnosząc od siebie nic konkretnego

   Usuń
 2. Gumisie! Pamiętam, oglądałam i nie wiem dlaczego dzisiaj słyszę o nich drugi raz. Przypadek? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypadków nie ma, to chwyt marketingowy :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...