sobota, 8 sierpnia 2015

Weekend z Soundtrackiem #17

Utwór, który dzisiaj Wam przedstawię, dla młodego pokolenia może być w ogóle nieznany. Pochodzi z serialu, który swoje początki miał w 1983 roku, czyli jeszcze przed tym jak pojawiłem się na świecie. Potem, przez kilka lat, puszczany był regularnie w telewizji. Pamiętam go jednak bardzo dobrze. Nie zapomnę jak po szkole wracałem szybko do domu, żeby tylko obejrzeć kolejny jego odcinek. Każdy przepełniony był akcją, wybuchami, no wiecie stuprocentowe kino akcji. Nie wiem czy domyślacie się, o czym mówię, ale przed Wami czołówka z „Drużyny A”. Całą muzyka do serialu została skomponowana przez Mike’a Posta oraz Pete’a Carpentera, w wykonaniu orkiestry Daniela Caine`a.

Mike Post and Pete Carpenter - Theme from the A-Team

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

2 komentarze:

  1. "Drużynę A" to ja oglądałam tak: odpalałam TV, leci sobie ten serial, a ja robię tysiąc innych rzeczy xD Ogólnie nie wiele pamiętam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hehe u mnie trochę inaczej to wyglądało, starałem się coś robić ale serial mi nie pozwalał :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...