sobota, 23 maja 2015

Weekend z Soundtrackiem #6

Kolejny tydzień już za nami. Pewnie domyślacie się, co to oznacza. Nie mylicie się. Weekend z Soundtrackiem czas zacząć. W dzisiejszym cotygodniowym wpisie będziecie mogli posłuchać dość wyjątkowego utworu, ponieważ pochodzi on z Kraju Kwitnącej Wiśni. Wszystko jednak po kolei. Wielbiciele anime w wersji tasiemcowej, czyli seriali wiedzą pewnie, co to są openingi. Dla niewtajemniczonych, informacja. Openingi to piosenki rozpoczynające serial, bardzo często zmieniane, co ileś tam odcinków. Nie ma, co się dziwić nie będziemy tego samego słuchać przez trzysta albo pięćset odcinków. Serial, z którego pochodzi dzisiejszy soundtrack zdobył gigantyczne grono wielbicieli na całym świecie. Nie tylko ze względu na ciekawą fabułę, ale również świetnych bohaterów. Dobra. Stop. Teraz trochę przegiąłem, zaczynam pisać recenzje, a miało być na luzie. Dlatego lepiej przejdę do rzeczy. Zapraszam do posłuchania czwartego openingu z serialu Naruto. Został on wykonany przez zespół Flow, a jego tytuł to po prostu Go!!!. Na zakończę powiem, że świetnie sprawdza się on, jako dzwonek budzika.


Flow - Go!!!

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...