poniedziałek, 13 października 2014

Versus No.12

Po dość sporym sukcesie starcia z detektywami w roli głównej postanowiłem pójść o krok dalej i przybliżyć Wam kinowe i telewizyjne wizerunki Sherlocka Holmesa. W historii kinematografii chyba wielu aktorów wcielało się w postać tego niezwykłego człowieka, jednak tylko dwóch z nich nadal możemy zobaczyć na ekranie. Pierwszy z nich, to znany wszystkim Robert Downey Jr. Zobaczyliśmy go w dwóch filmach mogących pochwalić się bardzo wysokimi ocenami pt. „Sherlock Holmes” oraz „Sherlock Holmes: Gra cieni”. Naprzeciw niego stanął dość mało znany (jak dla mnie) Benedict Cumberbatch. Bardzo szybko zawładnął on jednak sercami milionów ludzi na całym świecie swoją rolą w serialu „Sherlock”. Waszym zdaniem, który z nich lepiej oddał charakter tej niezwykłej postaci? Który stworzył ponadczasową kreację mogącą przeżyć samego aktora? Zastanówcie się dobrze zanim oddacie swój głos. Pamiętajcie, zwycięzca może być tylko jeden. Zagłosujcie już dzisiaj i niech wygra najlepszy.

Głosować można do niedzieli 19 października do godziny 23.59.Zwycięzca:


Robert Downey Jr. (67%, Liczba głosów: 8)


Benedict Cumberbatch (33%, Liczba głosów : 4 )


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...