poniedziałek, 6 października 2014

Versus No.11

W dzisiejszym starciu przeniesiemy się o kilkanaście lat wstecz, do czasów młodości. Stanie się to za sprawą dwóch seriali anime, które oglądał chyba każdy z mojego rocznika. W lewym narożniku piątka dziewczyn posiadających niezwykłe moce, czyli „Czarodziejka z księżyca”. Naprzeciw nich staną wyjątkowi faceci, którzy w razie potrzeby przefarbują sobie włosy szybciej niż nie jeden fryzjer. Przedstawiam Wam specjalistów od totalnej demolki, czyli „Dragon Ball”. Oba tytuły mogą pochwalić się bardzo dużym gronem miłośników oraz długim okresem panowania na telewizyjnej antenie. Młode pokolenia pewnie nie znają ich, ale nie zapomnę jak z zapartych tchem biegło się ze szkoły prosto do domu, żeby tylko obejrzeć kolejny odcinek. Te czasy niestety nie wrócą. Wydaje mi się, że żadna z aktualnych kreskówek nie ma szans ich dogonić. Zastanówcie się dobrze zanim oddacie swój głos. Pamiętajcie jednak, zwycięzca może być tylko jeden. Zagłosujcie już dzisiaj i niech wygra najlepszy.

Głosować można do niedzieli 12 października do godziny 23.59.


Zwycięzca:


Dragon Ball (55%, Liczba głosów: 6)


Czarodziejka z księżyca (45%, Liczba głosów : 5 )


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...