poniedziałek, 15 września 2014

Versus No.8

W tamtym tygodniu do walki stanęła dwójka dobrze wszystkim znanych podróżników. Dlatego tym razem podejdziemy do tematu trochę mniej poważnie i bardziej rozrywkowo. Do dzisiejszego starcia chciałbym zaprosić dwie animacje, a dokładniej całe serie połączone bardzo podobną, występującą w nich grupą postaci. W obu znajdziemy silnego przywódcę, dzielnego wojownika oraz zabawnego i denerwującego błazna. Nie będę dłużej trzymał Was w niepewności. W lewym narożniku ważący o wiele za dużo, zielony i odpychający „Shrek” wraz ze swoją świtą. Naprzeciw niego staną przyzwyczajeni do mrozów, waleczni i nad wyraz owłosieni bohaterowie „Epoki lodowcowej”. Przy wyborze ulubionej animacji nie kierujcie się oceną pojedynczego filmu, lecz całej czteroczęściowej serii. Pamiętajcie, że nie zawsze twórcom uda się utrzymać równy poziom. Historie na początku ciekawe mogą się szybko znudzić. Dlatego też zastanówcie się dobrze zanim oddacie swój głos. Pamiętajcie jednak, zwycięzca może być tylko jeden. Zagłosujcie już dzisiaj i niech wygra lepsza seria.

Głosować można do niedzieli 21 września do godziny 23.59.


Zwycięzca:


Epoka lodowcowa (71%, Liczba głosów: 5)


Shrek (29%, Liczba głosów : 2 )


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...