poniedziałek, 8 września 2014

Versus No.7

Jak te tygodnie szybko mijają. Człowiek nawet się nie spostrzeże, a tu pora na kolejne starcie. Tym razem w siódmej już odsłonie Versus No. zmierzą się ze sobą nie tyle książki, co ich autorzy. Podróżujących pisarzy znaleźć można naprawdę wielu. Jedni zainteresują bardziej, drudzy mniej. Dwa nazwiska jednak powtarzają się chyba najczęściej. Beata Pawlikowska napisała już masę książek, nie tylko o swoich wyprawach, ale również o podnoszeniu samooceny, poszukiwaniu szczęścia i nauce języków obcych. Prowadzi również własny program w Radiu Zet pt. „Świat według Blondynki”. Drugie nazwisko należy do Wojciecha Cejrowskiego, którego komentarze dotyczące spraw bieżących budzą sporo kontrowersji. Może właśnie tym spokojnym, powiedziałbym luzackim nastawieniem, przyciągnął do siebie masę ludzi i zdobył wielką sławę. Jego nie często usłyszymy w radiu, ale za to zdominował telewizję. Zobaczymy go m. in. w „Boso przez świat”, „Po mojemu” czy też „Wojciech Cejrowski: Boso”. Koniec z wymienianiem ich osiągnięć. Czas zastanowić się, na kogo oddacie swój głos. Które z nich bardziej Was intryguje, zaciekawia historiami, pobudza podróżniczą żyłkę i czyimi śladami wolelibyście pójść w świat? Pamiętajcie jednak, zwycięzca może być tylko jeden. Dlatego też nie zwlekajcie. Oddajcie głos już dziś i niech wygra ciekawszy podróżnik.

Głosować można do niedzieli 14 września do godziny 23.59.


Zwycięzca:


Wojciech Cejrowski (78%, Liczba głosów: 7)


Beata Pawlikowska (22%, Liczba głosów : 2 )

Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...