poniedziałek, 1 września 2014

Versus No.6

Dzisiaj pierwszy września. Początek roku szkolnego i kolejne starcie na moim blogu. Tym razem w „Versus No.” na przeciw siebie staną dwie serie tego samego autora. Andrzeja Sapkowskiego chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Nazwisko to znane jest w kraju jak i w zagranicą. Jego twórczość inspirowała wielu pisarzy. Dlatego właśnie dzisiaj na naszym „niby” ringu stanie „Saga o wiedźminie” oraz „Trylogia husycka”. Mimo wielu różnic, które je dzielą oba cykle literackie mogą pochwalić się bardzo dużym gronem wielbicieli. Dla wielu wybór może być bardzo ciężki. Pamiętajcie jednak, zwycięzca może być tylko jeden. Dlatego też nie zwlekajcie. Oddajcie głos już dziś i niech wygra najlepsza seria.

Głosować można do niedzieli 7 września do godziny 23.59.


Zwycięzca:


Saga o wiedźminie (83%, Liczba głosów: 5)


Trylogia husycka (17%, Liczba głosów : 3 )


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

4 komentarze:

 1. Lubię obie serie, i choć Geralt jest moim ulubionym bohaterem z dzieciństwa, to jednak trzeba przyznać, że Trylogia husycka ma lepszą historię i jest lepiej napisana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba będę musiał się za nią zabrać w końcu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aleś wybrał :D
  Obie powieści są dla mnie genialne, jednak wygrywa Geralt :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Specjalnie to zrobiłem :) trzeba jakoś utrudnić :P

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...