poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Versus No.5

Jak ten czas szybko mija. Wydaje mi się, że to wczoraj dawałem Wam do wyboru powieści Tolkiena. Od tego czasu minął jednak już tydzień, więc najwyższa pora na kolejne starcie. Tym razem naprzeciw siebie staną dwie serie książkowe, które łączy postapokaliptyczny scenariusz. Oczywiście nie ten sam. W obu przypadkach młodzi, niepełnoletni jeszcze bohaterowie udowadniają, że potrafią bardzo szybko dorosnąć, by zmierzyć się z niebezpieczeństwem. W lewym narożniku „Gone: Znikneli” Michaela Granta, a naprzeciw niego „Jutro” Johna Marsdena. Zdążyliście się pewnie zorientować czytając mojego bloga, iż obie serie przeszły również przez moje ręce. Przyznam się, że żadnej nie udało mi się dokończyć, ale wszystko jeszcze przede mną. Pamiętajcie, zwycięzca może być tylko jeden. Dlatego też nie zwlekajcie. Oddajcie głos już dziś i niech wygra najlepsza seria.

Głosować można do niedzieli 31 sierpnia do godziny 23.59.Zwycięzca:


Gone: Znikneli - Michael Grant (63%, Liczba głosów : 5 )


Jutro - John Marsden (37%, Liczba głosów: 3)


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...