środa, 28 maja 2014

Zapowiedzi – Czerwiec 2014

Za miesiąc o tej porze będziecie cieszyli się już z wakacji. Dla wielu będzie to idealny moment, kiedy po odłożeniu już szkolnych podręczników będą mogli spokojnie sięgnąć po dawno wyczekiwane swoje ulubione książki. Wydawnictwa tylko nam pomogą przenieść się na ciekawszą literaturę. Najbardziej interesujące pozycje to moim zdaniem Dreszcz 2. Facet w czerni Jakuba Ćwieka oraz Obsydianowy motyl Laurell K. Hamilton, gdzie ponownie spotkamy Anite Blake. Zauważyłem również pewnego rodzaju nową modę na powieści kryminalne z kobietami w rolach detektywów. W czerwcu zostanie wydany kolejny tom dość lubianej z tego, co widzę powieści Janet Evanovich pt. Parszywa dwunastka oraz W szpilkach na tropie. Prawdziwa historia damskiej agencji detektywistycznej Rebecci Jane. Tytuł długi, ale podobno historia oparta na faktach. Pamiętajmy jednakże, nie samymi książkami człowiek żyje. Kina też mają wiele do zaoferowania m. in. Transformers: Wiek zagłady, Jak wytresować smoka 2, Gwiazd naszych wina oraz kilka innych filmów. Mnie osobiście najbardziej ciekawią dalsze przygody Czkawki oraz jego smoków. Czas jednak pokaże, co z tego tak naprawdę wyjdzie.

PS. Daty premier niestety mogą ulec zmianie.

Książki:

 

Filmy:


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

2 komentarze:

  1. Z książek Ćwiek, Hill i Evanovich . Natomiast jeśli chodzi o filmy to interesują mnie: Jak wytresować smoka 2 , Gwiazd naszych wina i W szpilkach na tropie. Prawdziwa historia damskiej agencji detektywistycznej. Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszy mnie że znalazłaś coś dla siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...